You're my second family <3

6. may 2013 at 18:31 | Mellisa |  I write
Tento článok by som chcela venovať niektorým blogerkám, ktoré som za tie roky na blogu stretla. Na začiatok vám ale poviem niečo o tom čo sa dnes udialo a potom sa do toho dám :)
Ráno v pohode...prekvapivo som sa zobudila sama, obliekla sa a naraňajkovala. To raňajkovanie u mňa je trošku nezvyk ale rozhodla som sa žiť zdravšie. Aj začnem cvičiť ! Od teraz sa prestanem vyvážať autom do školy a budem chodiť pešo. Daľšiu vec, ktorú chcem zmeniť bude moje spomínane raňajkovanie ! :D Začnem raňajkovať a ráno skôr vstávať a chodiť po schodoch do bytu a z bytu ! :D Čo sa týka poslednej položky na zozname, je to učenie :) Budem sa viac učiť a brať školu vážnejšie a to vdaka Sydney :) Ale o tom viac v článku.

Ešte jedna vec. Niektorých zaujímalo ako dopadol môj test zo spomínanej hlúpej matiky :D Mám 5 s hviezdičkou ! :D Ejbište som si sľúbila že to už bude posledá zlá známka :)

Na zajtra plánujem Free design, ktorý tu mal byť pôvodne už dnes ale nejako mi to čas nedoprial :) Dnes ho ešte len zhotovím a kedže v stredu nie je škola, budem mať čas mu aj pripraviť návod na nastavenie a všetko nakodovať na náhľadovú stránku :) Je to dosť smiešne že takto už plánujem dizajn a pritom ani neviem na jakú tému bude :D

No prejdem už radšej k článku o mojich blogerských láskach :D Omg už si pripadám jak úchyl :D Nie tak to nie je !! :D

Dvom blogerkam Sydney a Infinity som zhotovila takú akoby kartu či čo :D aj s fotkou na ktorej majú taký menší odkaz :) Ostatný majú iba bežne napísaný odkaz :))


Daľšia dokonalá blogerka :) Verím že túto osobu v veľa z vás pozná :) Ved kto by nepoznal ? :)


A ostatné osôbky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť :))

Marina Del Morconella- Skvelá si zlato ! :) Nepoznám ťa dlho no nesmiem na teba zabudnúť :) Blog máš krásny,články stoja za to a tvoje komentáre ma dokážu dojať k slzám :) Určite držím palce v budúcnosti nech sa ti darí :) Si skvelá sympatická baba a verím že sa budeme aj nadaľej navštevovať :**

Claire Burn- Aj ty patríš medzi baby, ktoré nepoznám dlho....no tvoj blog ma neskutočne zaujal a tak isto aj tvoja povaha, ktorá sa mi veľmi podobá :) Mám tvoj blog prečítaný takmer celý ! Čítala som si ho aj dnes na chémií a určite ťa budem nadaľej navštevovať :3

Amy.- Ojoj prečo ? :(( Mala si byť hore, mala si byť vo fialovom rámčeku :(( Škoda no neviem či s blogom plánuješ pokračovať a či vôbec budeš toto čítať no aj tak ti chcem povedať že ťa nadaľej podporujem a patríš medzi jedne zo slečien, ktoré stálo za to na blogu poznať :)) Nech sa ti darí !

*Muffie*- Si daľšia slečna ktorú som spoznala len nedávno :))....no neľutujem, blog máš úžasný, ty si úžasná a dizajn tak isto :) Ten je od Pagess ? :D Jasné ! :D Dokonalá grafička. Teším sa na daľšie tvoje články a tak isto ti dakujem za tvoju podporu a milé komentáre :) Nech sa ti darí !!!

Pagess- Slečna nebezpečná :D Ale nie si anjel :) Mám ťa rada a samozrejme máš dokonalý blog, ktorý stojí za to navštíviť :) Teším sa z každého komentára, ktorý zanecháš u mňa na blogu a tak isto aj z tvojich článkov, ktoré ma tak neprestajne bavia.

Domčika a Betty- Vás spojím baby :D Ste úchvatné blogerky a ste ako také sestry :) Určite pokračujte, poznám vás dlho a dakujem vám za všetko :)

Fúúúj ale vás je :D Tak to zakončím poslednou blogerkou...

Unicorn- Dzevče ! Uchvatný blog máš aj články. Z teba bude spisovateľka a to či sa ti to páči alebo nie ! :D Zbožňujem čítať každé a jedno písmenko, ktoré napíšeš :) Určite ťa budem nadaľej podporovať a viac a viac navštevovať :)
Škoda je len to že mi tvoj blog neuveriteľne seká a tak je mi ťažké ho komentovať :(( Neviem v čom je chyba :(

A ku koncu sa chcem podakovať aj ,Haň, Jass a Acciox :3

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Infinity Infinity | Email | Web | 6. may 2013 at 18:45 | React

Taak a teď jsi mě rozplakala. Jsi úžasná. :* Tento obrázek dám do dalšího článku a taky si najdu takhle krásná slova pro tvůj blog. :)
Jsi pro mě inspirací v tom, jaké nádherné děláš designy, jsi pro mě inspirací v tom, jak píšeš. Patříš mezi moje nejoblíbenější blogerky. :))

A držím ti palce, aby se ti povedlo všechno, co sis "předsevzala". :D Z té matiky si nic nedělej, opravíš si ji určitě. :))

2 *Muffie* *Muffie* | Web | 6. may 2013 at 18:53 | React

:33 Mellisa :-) som taká rada že som navštívila tvoj blog. Stráášne si ma potešila týmto článkom aj tvojimi komentármi. :-) neboj sa, tvoj blog budem určite navštvevovať naďalej. :3 veď inak by som ťa nemala medzi favourite ;-) áno, layout je od Pagess :-) áách zlepšila si mi deň. :D milujem tvoje komentáre (jasné že aj od Sydney, Pagess a Mariny) :D pretože vďaka vám som ešte ani neuvažovala že zruším blog. :-) (lebo to sa stáva často že po týždni-ani nie- zruším blog a omrzí ma to) ale vďaka vám to tak nie je. :-) strášne to povzbudí. :-) som taká rada že som narazila na tvoj blog. :-) ahoooooj! :3

3 Pagess Pagess | 6. may 2013 at 19:51 | React

:O :O :O co tam dělám?! wow, nesmírně si toho vážím :* díky :) Proč nebezpečná? :O :D
Sydney znám :) tak ji žeru, zbožňuju její deníčky s fotkami :)
Infinity neznám, ale podívám se .)

4 Unicorn. Unicorn. | Web | 6. may 2013 at 21:01 | React

Občas prostě tak narazíš na pěkný blog, díváš se na menu, trochu si ho pročítáš, díváš se na celkový vzhled blogu. A pak přejdeš na čtení článků. A zjistíš, že osoba, co vlastní blog je úchvatná. Nehledě na to, že jsem na tom seznamu našla svůj blog. Obdivuju, co jsi napsala i k ostatním blogařkám. Nacházela si na nich jen to nejlepší a tak krásně si vše shrnula do slov. Tvoje vlastnost, hledání toho dobrého je moc krásná. A mělo by být více lidí jako ty. Děkuju za podporu, to že ses mi ukázala a hlavně za každé milé slovo a myšlenku, kterou si o mě myslíš.

Ke komentáři na mém blogu.
Ráda bych tě více poznala. A to, co prožíváš po čas čtení mých článků. To co jsi napsala a jak ses mi právě projevila je neuvěřitelné. Mám z tebe skvělé pocity. Jsi obdivuhodná osoba a jsi stejně tak, jako já speciální. Jsi pro mě taky takový jednorožec. :)
Aby si rozuměla komentáři, tak nejprve jsem rozklikla blog a začala ho číst, než jsem si přečetla komentář.

5 rammy_s rammy_s | Email | Web | 6. may 2013 at 21:10 | React

Vážně úchvatná, milá, mladá, nadaná a sympatická? Nevím, kolik jsi toho vypila, každopádně by ses měla opíjet častějc. Fakt ti tak přijdu?:O Vážně že já? Páni. Ani nevíš, jak moc mě tohle zahřálo u srdce. Že můj blog se někomu líbí? Někomu, jako jsi ty? Ještě kdysi dávno jsem si říkala, že.. dost dobrých blogů neexistuje. Zmýlila jsem se. Souhlasím s tebou, že Unicorn má úchvatný blog a články. Mám jí ráda, a proto taky patří na velmi "krátký" (ten je dlouhej, co?:D) seznam mých oblíbených blogů. Fajn, blogů, který mám ráda, je hodně. Ale ty blogy, které si ode mě zaslouží palec nahoru a já ještě nevím co, je až moc málo. Patříš mezi ně.

Víš, většina blogů, které jsem měla, BYLY obyčejný blogy jedné šílené puberťačky. Snažila jsem se to změnit. Nevím, ale podle různých ohlasů se mi to asi podařilo. Prý jsem dobrá. Nevím, kde to všichni vzali, ale prý jsem. Nevím, co si mám myslet. Moje bývalá kamarádka mi řekla, že moje články jsou trapný. Ty a jiní říkáte, že je.. jaks to řekla? Je plný krásných smysluplných článků. Asi. No nevím. Nic ve zlém, ale odmítám ti věřit!:D

Já tady normálně nejsem! Jak strašné!:D Ne, dělám si srandu. Když tady nejsem, tak to "ňák" přežiju.:D Ach, jak bolestné to bude.

Jo, já "blázním" z Johnyho.:D Se Zbláznim je podle mě jeho nejlepší písnička. Moc na český rap nejsem, ale v poslední době na svojí tradici nedávám.:D Je úžasný, když přes internet najdete někoho, kdo má rád stejný lidi, jako vy. Třeba Unicorn a to, že má ráda Mikea Shinodu stejně jako já. Ale to sem nepatří.

OH! Ty se staneš mým stálým návštěvníkem!:3 Ani nevíš, jakou mi to dělá radost.:D A tohle myslím vážně. To není ta ironie, kterou tak ráda používám.

Jinak máš dokonalý design.:3 A dokonalý články. Jsem tvým blogem.. posedlá, nebo jak to říct.:D Prostě furt kontroluju. Děsím sama sebe.

A promiň za tak dlouhý koment.. v poslední době neumím komentovat jinak, než dlouze.:D Asi zvyk.

rammy_s

6 Rachel. Rachel. | Web | 6. may 2013 at 21:10 | React

Díky moc, budu psát dál :)
A teď k článku, awwwwwww, je to od tebe opravdu nádherný :)♥

7 Elis* Elis* | Web | 6. may 2013 at 21:11 | React

Taky jsem začala vstávat dříve, snídat a žít zdravěji. Svou blogovou rodinu jsem ještě nenašla, ale určitě ji najdu a těším se na to.
PS: Tvůj blog se mi moc líbí.

8 Haň. Haň. | Web | 7. may 2013 at 12:05 | React

máš tady spousty skvělých blogerek. :3 některé neznám, tak na ně musím zajít. :3
děkuji za zmínku v článku. :3 snad se více poznáme. (:

9 Claire Burn Claire Burn | Web | 7. may 2013 at 15:30 | React

:*** Dívam sa na obrazovku s otvorenými ústami ! :D Vieš o tom, že si prvá, ktorá takto o mne píše ? :)
Veľmi ďakujem ! Moc moc si to vážím ! :)

10 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | Email | Web | 7. may 2013 at 20:28 | React

Bože to je krásne :) Ja som si to pri sultánovi cez reklamu čítala ale len cez mobil :D a nemohla som to stihnúť okomentovať. Poobede som si to prečítala ešte raz a ešte raz :D Nakoniec som to aj mamine ukázala a obe sme sa rozplývali že aká si zlatá milá :) Veľmi moc ma to potešilo a hovorila som to aj Kike v škole cez chémiu :D
Aj to hlavne ako sa tešíš z toho kedy prídeš domov a prečítaš môj článok to je proste krásne a preto viem že to blogovanie má nejaký zmysel :) Avšak neviem presne kedy príde deň, že s blogom skončím.

Tvoje komentáre sú veľmi vzácne a emócie mám také ako keď dostanem jednotku z písomky :D
A navyše aj to s tým ukázaním cesty - proste veľmi sa teším a aj z teba :)

Ostatné blogerky poznám-love it! :)

11 L. L. | Web | 8. may 2013 at 7:55 | React

Většinu blogerek jsem neznala (většinu ...) ,ale krásně si je vychválila, takže se k nim jdu hned podívat ;))

12 Jass Jass | Web | 8. may 2013 at 10:56 | React

O Sydney a Infinity si mala veľkú pravdu, aj o ostatných si napísala pekne! A veľmi, veľmi pekne ďakujem za to spomenutie v článku, nakopnem svoju lenivú riť a idem si ťa pridať do favourites. :3 Aj ja teraz začínam cvičiť a podobné veci, veľmi pomáha keď si založíš blog, kde píšeš jedálniček! :)

13 Betty Betty | Email | Web | 8. may 2013 at 12:32 | React

Ani nevieš ako ma potešilo keď som sem po takej dlhej dobe prišla že si s blogovaním neskončila :). Všetko si to napísala naozaj krásne. Pár z týchto blogov poznám, idem si poklikať na ostatné :). Ja sa bojím že dostanem v piatok z fyziky takú 5 s hviezdičkou :/ Uvidím.. :D

14 Domčika Domčika | Email | Web | 8. may 2013 at 20:45 | React

Oo nufii krásne si napísala to o mne a Betty :) áno, my sme ako také sestry - poznáme sa asi od 3 rokov a od vtedy sme stále ''spolu'' . Som ani nevedela, že to na blogu tak vyzerá :) Riadne ma to potešilo, dnes mi toto spravilo asi najväčšiu radosť.

15 Domčika Domčika | Email | Web | 8. may 2013 at 20:48 | React

[14]: aj o Sydney si napísala krásne :) úplne s tebou súhlasím. Sydney mi je veľmi sympatická, do svojich článkov vkladá seba, svoje dni ale zároveň poučné veci a myšlienky, niekedy na zamyslenie

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama